یکی از حیاتی ترین چیزهایی که در طراحی دکوراسیون هر شرکتی باید مورد توجه کافی قرار بگیرد ، بخش ورودی شرکت و قسمت پذیرش آن است که در طراحی و دیزاین آن باید نهایت دقت و سلیقه رو بخرج داد تا افرادی که وارد این فضا می شوند احساس راحتی بیشتری داشته باشند و بهتر با شما و محیط کارتان ارتباط برقرار کنند . همچنین مهم ترین المان فضای ورودی شرکت میز کانتر یا همان میز پیشخوان اداری است که باید طراحی زیبا و جذابی داشته باشه و در عین حال استاندارد و با کیفیت باشه . به همین دلیل بهتره در انتخاب میز کانتر یا میز منشی کمی بیشتر دقت کنید و همه جوانب را بسنجید . قبل از هر چیز بهتر یک تعریف کلی از میز کانتردار داشته باشیم وتا بدانیم میز کانتر چیست؟ چه کاربردهایی داره و …

بدلیل اینکه منشی ها معمولا در قسمت ورودی شرکت قرار دارند ، اولین کسانی هستند که با افراد مراجعه کننده و مشتریان ارتباط دارند و به ارائه ی خدمات می پردازند. بنابراین حتما چشم مشتریان به میز منشی و طراحی بخش پذیرش خواهد خورد و یک برداشت از کل شرکت درون ذهنشان شکل خواهد گرفت ، این همان دلیلی است که باعث حساس بودن خرید میز کانتر برای شرکتتان خواهد شد.

میز کانتر چیست؟

این نوع میز اداری با نام های مختلفی مثل میز منشی، میز پیشخوان و میز پذیرش در بازار و در بین مردم شناخته میشه و در بیشتر شرکت ها ، مراکز درمانی و خدماتی مثل بیمارستان و بانک کاربرد داره . میزهای کانتردار معمولا از دو سطح تشکیل شده که این دو سطح ارتفاع متفاوتی دارند که معمولا قسمت بلند تر جایی است که مراجعین از آن برای قرار دادن فرم ها ، مدارک و سایر وسایل استفاده می کنند و قسمت کوتاه تر بخشی است که به کارمندان و منشی ها تخصیص پیدا میکنه . اصولا مرز بین این دو بخش با شیشه و یا جداکننده ها فانتزی تفکیک میشه که هم از نظر امنیتی کاربرد داره و هم باعث زیبا تر شدن میز کانتر می شود .

در صورتی که قصد خرید میز کانتر را دارید، بهتره که اول با انواع میزهای کانتر و پذیرش به خوبی آشنا شوید تا خرید بهتری داشته باشید . دسته بندی های مختلفی برای میزهای کانتری وجود داره که اغلب اونها بر اساس فرم طراحی و نوع کاربری خاصی که دارند ، تقسیم بندی میشن .هدف شما از خرید میز کانتر میتونه در نوع انتخاب شما تاثیر زیادی داشته باشه پس قبل از خرید میز کانتر حتما به هدف و نوع استفاده ای که میخواهید از میز پذیرش کنید فکر کنید .