قبل اینکه بگیم چجوری میشه یه میز کانتر استاندارد و با کیفیت برای شرکت انتخاب کرد بهتره کمی درمورد معیارهای یک میز منشی خوب صحبت کنیم و اینکه اصلا میزهای اداری خوب و بد چه فرقی باهم دارند . قبل شروع باید بدونید که میز پیشخوان اداری علاوه بر فراهم کردن شرایط راحت تر کاری برای منشی ها ، باید ظاهری مدرن و متناسب با دکوراسیون داخلی شرکت داشته باشه . البته عوامل زیادی در این زمینه وجود داره که در ادامه به مهم ترین اونها اشاره خواهیم کرد .

خرید میز کانتر استاندارد

اگه بخوایم خیلی ساده و خودمونی بگیم ، یک میز کانتر خوب ابعاد استانداردی داره یعنی نه انقد بلنده که باعث اذیت شدن کارمندان بشه و نه انقد کوتاهه که فرد استفاده کننده مجبور به خم شدن و قوز نشستن شود . میز کانتر استاندارد باید طول مناسبی داشته باشه تا تمام وسایل و تجهیزات به راحتی بر روی میز جا بشه و همچنین دارای قفسه ها و کشوهای زیادی باشه تا باعث ریخت و پاش و شلوغی فضای روی میز نشه ضمنا بدلیل اینکه معمولا در شرکت های بزرگ تر و شلوغ تر از دو یا سه منشی استفاده می کنند اغلب میزهای کانتر اداری بصورت دو یا سه نفره طراحی می شوند . عرض میز منشی باید به اندازه ای باشه که پاها کاملا در زیر میز آزاد باشه و باعث مزاحمت در نشست و برخواست منشی ها نشه .

جنس میز کانتری

میزهای پیشخوان اداری معمولا از MDF ، چوب طبیعی ، استیل ، شیشه و سنگ ساخته میشن که هرکدوم کاربرد و زیبایی خاص خودشونو دارن و انتخاب میان آن ها به سلیقه ، نوع و میزان فضایی که دارید و مبلغی که برای خرید میز کانتر در نظر گرفته اید بستگی داره ولی با توجه به تجربیات گذشته تقریبا میشه گفت ۷۰ درصد مشتریان بدنبال میزهای پذیرش ام دی اف و چوبی هستند . اگر بحث مالی خیلی برای شما اولویت نداره قطعا انتخاب میز منشی تمام چوب بهترین گزینه برای شرکت شما خواهد بود البته بهتره بدونید قیمت میز کانتر تمام چوب خیلی بیشتر از نوع ام دی اف است ولی زیبایی منحصر بفردی داره و خیلی خاص تر جلوه میکنه .

مطالب مرتبط : میز کانتر چیست ؟